Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Melon s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 28000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Nad Porubkou 2223/29, Ostrava - Poruba, 708 00
Kontakt: máte-li chuť pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis na e-mail: machna.andrea@melon.cz, vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:
• Zkušenosti s obsluhou a programováním CNC strojů v programu výhodou
• základní znalost programů CAD (Inventor, případně AutoCad)
• práce na CNC strojích, konkrétně řezání vodním paprskem
• komunikace s přípravou výroby
• kontrola dodržování termínů zakázek
• orientace v technických výkresech
• plnění zadání z výroby
• odpovědnost za svou práci
• manuální zručnost
• flexibilitu
• bezúhonnost
• výhodou je změněná pracovní schopnost

Náplň práce
• zpracování technologické dokumentace (techn. postup, seřizovací a nástrojové listy, nákresy k
operacím)
• zabezpečení techn. obsluhy výroby
• zpracování řídících programů pro NC stroje v systémech
Dokument je platný od 1.2.2017

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• zaměstnanecké benefity
• odpovídající finanční ohodnocení (20 000 – 28 000 Kč)
• jednosměnný provoz
• práce na HPP
• nástup možný IHNED
Referenční číslo 14660150776
Pracoviště Melon s.r.o. Ostrava - Poruba
Ostrava (okres Ostrava-město)
Poruba
Nad Porubkou 2223 /29j
Firma Melon s.r.o.
Kontaktní osoba Andrea Machná
tel.: +420 733 745 009
machna.andrea@melon.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava