Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - ATIP, spol. s r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 1.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 26000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
obrábění kovů na klasickém soustruhu/ frézce
stanovení technologických postupů dle výkresové dokumentace
kusová nebo maloseriová výroba dílů

Požadujeme:
SOU s výučním listem
praxi v oboru
znalost práce na obráběcích strojích
znalost čtení strojírenských výkresů a znalost měření
schopnost samostatné práce
technické myšlení

Nabízíme :
perspektivní práci na plný úvazek
odpovídající platové ohodnocení

Nabídky s životopisem zasílejte prosím na e-mail info@atip-cz.com
Referenční číslo 14551310762
Pracoviště ATIP, spol. s r.o. Lomnice n. Pop.
Lomnice nad Popelkou (okres Semily)
Poděbradova 1540
Firma ATIP, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Zikmund
tel.: +420 485 140 154,602 446 336
Úřad práce Semily
Nabídky brigád Semily Nabídky práce Semily