Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - Daniel Klein

Požadovaná profese Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 40000Kč do 60000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičiky, 718 00
Kontakt: e-mailem: daniel.klein@smsfinance.cz

Náplň práce: Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery. Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování.
Aktivní účast na poradách a školeních. Práce s interním systémem společnosti.

Požadavky: Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti.
Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Dobrá znalost MS Office. Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost.

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení (40.000-60.000 Kč). Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení. Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Benefity.
Referenční číslo 14599390752
Pracoviště Daniel Klein, Ostrava - Kunčičky
Ostrava (okres Ostrava-město)
Kunčičky
Vratimovská 624 /11
Firma Daniel Klein
Kontaktní osoba Daniel Klein
daniel.klein@smsfinance.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava