Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řídící pracovníci v oblasti obchodu - ATMOS Chrást s. r. o.

Požadovaná profese Řídící pracovníci v oblasti obchodu
Pracovní poměr od 1.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 45000Kč / měsíc
Poznámka STŘEDNÍ ČECHY - HOMEOFFICE
Náplň:Aktivní vyhledávání nových zákazníků. Pravidelné jednání se stávajícími zákazníky.
Návrh, plánování a prodej technologických celků, dílčích zařízení a služby. Kooperace s ostatními úseky společnosti.Dohled nad realizací projektů a průběžná kontrola. Sledování a vyhodnocení trhu.
Požadujeme:Min. středoškolské vzdělání.
Vítána praxe na obchodní pozici (ale není podmínkou).Technické myšlení a ochota se učit nové věcí. Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování. Orientace na zákazníka. Uživatelská znalost MS Office. Řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme:
Home office. Zaučení a trvalou pomocnou ruku.
Nadstandardní plat s přímou vazbou na obchodní výsledky. Další finanční odměny za splněné cíle. Služební automobil, notebook, mobil. Příspěvek na stravování.

Referenční číslo 16124000765
Pracoviště ATMOS Chrást s. r. o.
Firma ATMOS Chrást s. r. o.
Kontaktní osoba Bc. Ljuba Svobodová
tel.: +420 777 860 309
svobodova@atmos-chrast.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň