Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb - SMS finance, a.s.

Požadovaná profese Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výhody
  • Naturální výhody - - notebook, tiskárna, telefon
  • Jízdní výhody - - osobní automobil
  • Zvláštní prémie - - odměny, bonusy a firemní benefity
Mzdové rozpětí od 40000Kč do 80000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Vedení vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů na pozici produktového specialisty, příprava obchodních a finančních plánů pro svůj podřízený tým spolupracovníků, plnění plánů, a vizí společnosti, podpora a konzultace složitých řešení s vedením společnosti, kontrola kvality práce a dovedností specialistů při schůzkách, organizování odborných firemních prezentací pro stávající i potencionální klienty společnosti

Požadavky:
Hledáme uchazeče, který má ucelenou představu jak vést a motivovat tým spolupracovníků, charismatického člověka s citem pro manažerskou, organizační práci, komunikativního a cílevědomého jedince zvládajícího termíny a cíle společnosti, charakterního člověka podporujícího zdravou soutěživost v týmu specialistů.

Nabízíme:
Možnost vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování, profesionální manažerské školení na vysoké úrovní, certifikaci u ČNB, ocenění za Vaši práci manažéra (v průměru 60.000,- Kč plus bonusy a firemní benefity). Notebook, telefon, mobilní tiskárnu, osobní automobil.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jiri.matejicny@smsfinance.cz
- telefonicky na čísle 605 987 858
- osobně na adrese: SMS finance, a.s. - pracoviště Jiráskova č.p. 2188, 753 01 Hranice 1
Referenční číslo 14512830765
Pracoviště SMS finance, a.s. - pracoviště Hranice, Jiráskova
Hranice (okres Přerov)
Hranice I-Město
Jiráskova 2188
Firma SMS finance, a.s.
Kontaktní osoba Mgr. Jiří Matějíčný
tel.: +420 605 987 858
jiri.matejicny@smsfinance.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky brigád Přerov Nabídky práce Přerov