Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací - Conduent Czech Republic s.r.o.

Požadovaná profese Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací
Pracovní poměr od 9.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU PRÁCE :Praha
ZPŮSOB PRVNÍHO KONTAKTU: e-mailem na adresu cz.job@xerox.com (kontaktní osoba: paní Yatskovska Mariia,)

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: na této pozici převezmete odpovědnost za výkon, hodnocení a rozvoj svěřeného týmu.
Budete zodpovědný/-á za práci s jejich výsledky, návrhy a aplikace plánů na jejich zlepšení.
Součástí Vaší práce bude též spolupráce při náboru a zaškolení nových zaměstnanců, spolupráce v rámci životního cyklu zaměstnance a poskytování reportů vedení společnosti.
Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem; zkušenosti z kontaktního centra; schopnost pracovat samostatně a dosahovat stanovených cílů; analytické schopnosti, porozumění datům; umění efektivně řešit problémy; vynikající práce s lidmi, jejich rozvoj, nastavování a kontrola cílů; orientace na dlouhodobý, stabilní výkon.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; práci na projektech vedoucích ke zkvalitnění zákaznických služeb; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze.
Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny v rozmezí mezi 6:00 až 22:00 hod. od pondělí do neděle).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.
Referenční číslo 14956340761
Pracoviště Conduent Czech Republic s.r.o. - Praha
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma Conduent Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba Mariia Yatskovska
tel.: +420 724/161 694
cz.job@xerox.com
Úřad práce Praha 8
Nabídky brigád Praha 8 Nabídky práce Praha 8