Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - SECURITAS ČR s.r.o.

Požadovaná profese Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Pracovní poměr od 2.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC (uživatelská úroveň)
Jazyky
  • Angličtina - 1 (Pasivní)
Výhody
  • Podnikové stravování - stravenky po prvním odpracovaném roce
Mzdové rozpětí od 115Kč do 130Kč / hod.
Poznámka Náplň práce: administrativní činnosti, práce na PC, vedení dokumentace, komunikace se zákazníkem, vyřizování telefonátů, zodpovědnost za chod recepce.
Požadujeme: částečná znalost AJ, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný-68-008-E výhodou, znalost práce na PC - uživatelská úroveň, čistý trestní rejstřík podmínkou, zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti, stravenky po prvním odpracovaném roce.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz (12-ti hod. služby den/noc).
Nutný telefonický (PO - PÁ 8:00 - 16:00 hod.) nebo e-mailový kontakt.
Referenční číslo 14715340769
Pracoviště SECURITAS ČR s.r.o. - Horšovský Týn
Horšovský Týn (okres Domažlice)

Firma SECURITAS ČR s.r.o.
Kontaktní osoba Bc. Jana Čvančarová
tel.: +420 724 070 071
jana.cvancarova@securitas.cz
Úřad práce Domažlice
Nabídky brigád Domažlice Nabídky práce Domažlice