Provozní zámečníci, údržbáři - Europe Jobs s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 5.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Ubytování
Mzdové rozpětí od 115Kč do 142Kč / hod.
Poznámka PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ – KAPLICE

Nabízíme pracovní příležitost na pozici zámečníka - údržbáře na zámečnické dílně, praxe v oboru výhodou a ochota pracovat v jednosměnném provozu. Místo výkonu práce - Kaplice.
Nástup možný dle domluvy.

NÁPLŇ PRÁCE
• opravy a údržba strojního zařízení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
• zkušenosti v oboru výhodou - manuální zručnost
• spolehlivost, zodpovědný přístup k zadané práci
• vzdělání: SOU výhodou

CO VÁM NABÍZÍME
• platové ohodnocení 105,- Kč/hod. při nástupu + osobní ohodnocení,později se mzda zvedá, po zkušební době až 142,-kč/h.
• zajištění ubytování ZDARMA nebo příspěvek na dopravu
• možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
• dlouhodobá spolupráce ve společnosti působící na trhu již řadu let
Referenční číslo 10868580729
Pracoviště Europe Jobs s.r.o. - Kaplice
Bujanov (okres Český Krumlov)
Zdíky
Firma Europe Jobs s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Daniel Dušek
tel.: +420 604 704 917
EuropeJobs.dusek@gmail.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice