Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Programátoři počítačových aplikací -

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací
Pracovní poměr od 1.6.2015
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Jazyky
  • Angličtina - 1 (Pasivní)
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
• Komunikace s projektovým týmem u zákazníka,
zjišťování požadavků
• Návrh a vývoj datového modelu, ETL/ELT,reportů
• Testování vytvořeného řešení
• Tvorba technické dokumentace

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe v roli BI vývojáře a zkušenost s tvorbou datového modelu, vývojem ETL/ELT procesů (ideálně platforma Oracle DB + ODI) a s reportingem pomocí enterprise reportingové platformy (např. SAP BO / BW);
• Znalost multidimenzionálního modelování (ROAP/OLAP, hierarchie, drilldown cesty atd.)
• Praxe na projektech s odpovědností za tvorbu konceptuálního a logického datového modelu v CASE nástrojích (např. Oracle Data Modeller)
• Pokročilá znalost konceptu metadata driven vývoje (Oracle Data Integrator výhodou, SQL, PL-SQL (ideálně platforma Oracle DB)
• Výhodou základní znalost JAVA, praktická znalost práce s reportingovou platformou SAP Business Objects
• Analytické schopnosti, pečlivost a samostatnost
• Schopnost tvorby, údržby a revize analytických dokumentů (popis řešení, údržba formalizovaného business know-how)

Nabízíme:
• Zajímavou a perspektivní práci ve významné IT společnosti
• Zázemí stabilní společnosti
• Benefitní program

Nástup: Dohodou

Místo výkonu práce: Praha, Pardubice

Motivační dopis se strukturovaným profesním životopisem v ČJ zašlete na email: bilincova@gr.cd.cz
Referenční číslo 8916330793
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3