Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - dataPartner s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazyky
  • Angličtina - 1 (Pasivní)
  • Němčina - 1 (Pasivní)
Výhody
  • Jiné výhody - Zvyšování odborných dovedností na programátorských kuzech, výuka angličtiny.
  • Zvláštní prémie - Po předání každé zakázky.
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 60000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
o Programování, vývoj
o návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
o příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
o interní testování a řešení chyb z testování i provozu
o konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi

Podmínkou přijetí je:
o VŠ nebo SŠ vzdělání
o praxe v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
o výborná znalost objektového programování (PHP, C#..)
o zkušenost s php frameworkem (Nette, Symfony..)
o výborná znalost JavaScript,JQuery
o dobré znalosti HTML, CSS
o znalosti principů transakční SQL databáze(MySQL,MS SQL, Oracle...)
o aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS
o časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
o schopnost samostatné i týmové práce

Oceníme znalosti:
o Bootstrap
o ASP.NET Core
o XML, XSLT, UML
o Web Services, REST/SOAP

Nabízíme:
o Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
o zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace a profesního růstu díky odborným školením
o pružnou pracovní dobu
o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií

Nabídnutá mzda je od nástupu do zkušební lhůty, přes prokázání znalostí, k růstu po zapracování a získání odměn.
Referenční číslo 9577300724
Pracoviště dataPartner,s.r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 6
Senovážné nám. 241 /15
Firma dataPartner s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Petra Nenadlová, Personalista
tel.: +420 774 142 439
nenadlova@datapartner.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice