Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - TELEDIN s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC (Požadavky podrobně viz upřesňující informace)
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Ruština - 2 (Aktivní)
  • Čeština - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Seifertova č.p. 327/85, Žižkov, 130 00 Praha 3
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: ivana.plechata@teledin.cz, robert.matras@teledin.cz, Kontaktní osoby: Ivana Plechatá, Robert Matras
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Náplň práce:
- Spolupráce na projektech pro střední a východní Evropu
- Vývoj webových aplikací EDI pro automobilový průmysl
- Vývoj dle zadaných požadavků
Požadujeme:
- Znalost programování Java EE a standardu pro vytváření webových aplikací na něm založených
- Znalost EDI problematiky a UN/EDIFACT standadů
- Znalost frameworku Java Server Faces (JSF), serveru GlassFish, návrhového vzoru Model View Controller (MVC)
- Znalost využití Java Authentication and Authorization Service (JAAS)
- Znalost uživatelského rozhranní - použití knihoven komponent (PrimeFaces, RichFaces, Ajax)
- Angličtina, ruština, čeština - schopnost komunikovat, porozumět psanému textu, číst a vytvářet dokumentaci

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky
Referenční číslo 14885550743
Pracoviště TELEDIN s.r.o. -002
Praha (okres Hlavní město Praha)
Žižkov
Seifertova 327 /85
Firma TELEDIN s.r.o.
Kontaktní osoba Robert Matras Ivana Plechatá
ivana.plechata@teledin.cz, robert.matras@teledin.cz
Úřad práce Praha 8
Nabídky brigád Praha 8 Nabídky práce Praha 8
Bohužel se nám nepodařilo získat kontakt na tuto společnost. Prosím, zkuste najít kontakt v popisu pracovní nabídky.