Programátoři počítačových aplikací specialisté - PRO CLIENT, s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 40000Kč do 50000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Aksamitova 1071/1, 77900 Olomouc. Nástup ihned. Vhodné pro absolventy i pro OZZ a OZP.
Popis pracovní pozice:
- vývoj a údržba webových aplikací
- správa předních českých a zahraničních e-shopů
Požadujeme:
- výbornou znalost PHP 5 (OOP), PHP 7 (OOP), SQL, Javascriptu, jQuery
- běžnou znalost XHTML, CSS, CSS3, komunikace REST API
- zkušenost s vývojem e-commerce aplikací, zkušenost s frameworky (např. Nette, Symfony) a GIT vítána
- AJ na úrovni čtení technické dokumentace
- Obor vzdělání: Informatika
- Pracovní doba: 7 - 15:30 hod.
Zam. výhody: Stravenky, občerstvení na pracovišti, vzdělávací kurzy a školení, zázemí stabilní prosperující společnosti, práci na rozsáhlých projektech, klimatizované pracovní prostředí a příjemný kolektiv.
Kontakt je možný telefonicky (8.00 - 17.00 hod.) a e-mailem nebo osobně po předchozí dohodě.
Referenční číslo 14594440745
Pracoviště PRO CLIENT, s.r.o.
Olomouc (okres Olomouc)
Aksamitova 1071 /1
Firma PRO CLIENT, s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Jakub Fuksík
tel.: +420 608 366 484
info@proclient.cz
Úřad práce Olomouc
Nabídky brigád Olomouc Nabídky práce Olomouc