Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - Smart software s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 30000Kč do 60000Kč / měsíc
Poznámka Kontakt: POUZE e-mailem.
Pevná pracovní doba: 9,30 - 15,30 hod
Pracovní náplň:
"vývoj serverových aplikací a systémů pro OS Linux a MS Windows
Požadujeme:
"SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
"znalost programování v Java 1.6+, výhodou je znalost Spring Framework a Hibernate
"znalost SQL, orientace v prostředí databází
"znalost Git, SVN nebo jiného systému pro správu verzí
"výhodou je znalost dalších technologií
"proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
"HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
"platové ohodnocení odpovídající výkonu
"možnost profesního růstu
"po zapracování možnost práce z domova
"příjemné pracovní prostředí
"benefitní program

Parametry:
"Datum nástupu: ihned
"Směnnost: pružná pracovní doba
"Požadované minimální vzdělání: SŠ
"Práce na HPP, plný úvazek
"Výše mzdy: od 30 tis. Kč

Životopis prosím zasílejte na adresu kariera@smart-software.cz
Referenční číslo 10593640728
Pracoviště Smart software s.r.o. - 000
Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Stará Role
Závodu míru 435 /40
Firma Smart software s.r.o.
Kontaktní osoba Hynek Pášma
kariera@smart-software.cz
Úřad práce Karlovy Vary
Nabídky brigád Karlovy Vary Nabídky práce Karlovy Vary