Prodavači v prodejnách - COOP družstvo HB

Požadovaná profese Prodavači v prodejnách
Pracovní poměr od 10.9.2018 do 31.8.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (35 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 19500Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: práce v pokladně ,vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid

Požadavky: potravinářský průkaz, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, praxe v oboru vítána
Otev.doba:Po -Pá 7:00-18:00
So 7:00-12:00

Nabízíme: příspěvek na stravování , vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc.fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění.
Referenční číslo 14554040730
Pracoviště COOP družstvo HB - Otrokovice
Otrokovice (okres Zlín)
Tylova 725
Firma COOP družstvo HB
Kontaktní osoba Tvrdoňová Jitka
tel.: +420 775 773 011
tvrdonova@coophb.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín