Prodavači potravinářského zboží - MAKOVEC, a.s.

Požadovaná profese Prodavači potravinářského zboží
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky a další výhody
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Červenovodská č.p. 997, 561 69 Králíky
Požadujeme:
- zdravotní průkaz
- praxe v prodeji masa výhodou
- profesionální přístup k zákazníkům
- komunikační schopnosti
- znalost práce na PC výhodou
Náplň práce:
- prodej masa a uzenin
- doplňování zboží
- úklid
Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky Kč 118,-), mimořádné odměny 2x ročně na prázdniny, na vánoce
Kontakt: telefonicky pan Stančík (7 - 16.30 hodin)
Referenční číslo 14584960741
Pracoviště MAKOVEC, a.s. - provozovna Králíky
Králíky (okres Ústí nad Orlicí)
Červenovodská 997
Firma MAKOVEC, a.s.
Kontaktní osoba Vladimír Stančík
tel.: +420 777 713 739
stancik.v@makovec.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí