Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - FAST ČR, a.s.

Požadovaná profese Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: nabídka, prezentace, prodej zboží, práce s vnitropodnikovými informačními systémy, práce s pokladnou, platebním terminálem a hotovostí, provozní činnosti na prodejně.
Požadujeme: základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování a prozákaznický přístup, komunikační a prodejní dovednosti.
Nabízíme: zázemí nadnárodní společnosti, propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, motivační výdělek dle vlastních schopností, zaměstnanecké slevy, firemní oblečení.

Životopisy zasílejte na e-mail: lucie.emrova@fastcr.cz, do předmětu uveďte název pozice.

Místo výkonu práce: Průběžná 2483, Pelhřimov (u Billy)
Referenční číslo 11020290766
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov