Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Přepážkoví pracovníci na poštách - Charita Hrabyně

Požadovaná profese Přepážkoví pracovníci na poštách
Pracovní poměr od 1.7.2019 do 30.6.2020
Pracovněprávní vztah HPP (30 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Mzdové rozpětí od 11000Kč do 16000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: 1. května 1136, Polanka nad Odrou
Kontakt: telefonicky na č. 553 775 370, 731 625 640 nebo e-mailem: hrabyně@charita.cz

Náplň práce: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce
- prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů
- příjem a výplata poštovních poukázek
- příjem a výdej poštovních zásilek
- prodej poštovních cenin a kolků
- výplata důchodů, obsluha terminálu SAZKA

Školení zajištěno zaměstnavatelem, otevírací doba 09.00 - 11.00 a 13.00 - 17.00 hod.

Požadujeme: zodpovědnost, pružnost, zručnost, spolehlivost, přesnost.
Referenční číslo 14938850788
Pracoviště Charita Hrabyně, Polanka nad Odrou
Ostrava (okres Ostrava-město)
Polanka nad Odrou
1. května 1136 /162
Firma Charita Hrabyně
Kontaktní osoba František Horsák
tel.: +420 553 775 370,731 625 640
hrabyně @charita.cz
Úřad práce Ostrava
Nabídky brigád Ostrava Nabídky práce Ostrava
Bohužel se nám nepodařilo získat kontakt na tuto společnost. Prosím, zkuste najít kontakt v popisu pracovní nabídky.