Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Finanční Institut s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní poměr od 15.10.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (25 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 13258Kč / měsíc
Poznámka KONTAKT : Šantrůčková Veronika
tel.kontakt: 605008493
Vhodné pro Ty, kteří rádi mluví s lidmi. Nástup dle domluvy. Úvazek 25 hodin/týdně a v případě zájmu možno i více. Výhodou víkendy i svátky volné, voláme pouze v pracovní dny. Směny lze naplánovat dle aktuálních potřeb provozu. Ranní směna 8.30-13.30 a odpolední směna 13.30-18.30 hod.
Po zapracování možný částečný Home office, možnost kariérního růstu na vedoucí pozici.

Náplň práce:
- sjednávání a plánování schůzek s klienty po telefonu (AKTIV)

Požadujeme:
- příjemný hlasový projev a chuť komunikovat
- znalost práce na PC

Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení, příplatky bonusy, soutěže
- příjemné pracovní prostředí, osobní přístup
- kompletní zaškolení a podpora
- možná částečně pružná pracovní doba
- dovolená + 3 dny osobního volna
- víkendy a svátky volné
- možnost práce z domova

V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail:

personal.oddeleni3@financni-institut.cz

(do předmětu uveďte název pozice).

Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.
Referenční číslo 14671570780
Pracoviště Finanční Institut Nerudova
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Pražské Předměstí
Nerudova 198 /36
Firma Finanční Institut s.r.o.
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2