Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Finanční Institut s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (25 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 13483Kč / měsíc
Poznámka KONTAKT : Hrádková Martina
tel.kontakt: 605008493

Vhodné pro Ty, kteří rádi mluví s lidmi. Nástup a přesná výše pracovního úvazku (počet hodin) dle oboustranné domluvy (min. 25 hod. týdně).

Práce pouze v pracovní dny - víkendy i svátky volné. Volná i druhá 1/2 měsíce prosince - volno hrazeno zaměstnavatelem.

Provozní doba je od 8:30 do 18:30 a pracovník má možnost flexibilně střídat časové rozmezí, kdy vykonává pracovní činnost
Po zapracování možný částečný i plný Homeoffice.

Náplň práce:
- sjednávání a plánování servisních schůzek dle telefonické domluvy s klienty.

Požadujeme:
- příjemný hlasový projev a chuť komunikovat

- praxe není nutná

- základní znalost práce na PC

Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení, příplatky bonusy, soutěže
- příjemné pracovní prostředí, osobní přístup
- kompletní zaškolení a podpora
- částečně pružná pracovní doba
- 20 dní dovolené + 3 dny osobního volna

- volná a hrazená druhá 1/2 prosince
- víkendy a svátky volné
- možnost práce z domova

V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail:

personal.oddeleni3@financni-institut.cz

(do předmětu uveďte název pozice).

Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.
Referenční číslo 14671570780
Pracoviště Finanční Institut Nerudova
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Pražské Předměstí
Nerudova 198 /36
Firma Finanční Institut s.r.o.
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2