Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci ostrahy, strážní - Mark2 Corporation Czech, a.s.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 31.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 100Kč do 110Kč / hod.
Poznámka Kontakt e.mailem nebo telefonicky.

Možno i jako zkrácený úvazek - počet hodin týdně dle dohody
Náplň práce:
o Obsluha bezpečnostních systémů - kamerový systém, EZS, EPS
o Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
o Kontrola kvality plnění úkolů pracovníků směny
o Komunikace se servisními organizacemi a klientem
o Práce ve směnném provozu
Práce v 6, 8 nebo 12 hodinových směnách, práce vhodná i pro ŽENY a invalidní důchodce.
Požadavky:
o Chuť pracovat
o Znalost práce na PC
o Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o Mzda od 16 000 Kč/brutto + bonusy za výslednost.
o Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
o Možnost profesního i platového růstu
o Zajímavý motivační program

Referenční číslo 14843530731
Pracoviště Mark2 Corporation Czech, a.s. TESCO Eden
Praha (okres Hlavní město Praha)
Vršovice
U Slavie 1527 /3
Firma Mark2 Corporation Czech, a.s.
Kontaktní osoba Lenka Pelikánová
tel.: +420 800 111 112
prace@m2c.eu
Úřad práce Praha 10
Nabídky brigád Praha 10 Nabídky práce Praha 10