Pracovníci ostrahy, strážní - Mark2 Corporation Czech a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 30.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 100Kč do 110Kč / hod.
Poznámka MVP: TESCO Koněvova č.p. 1685/110, Žižkov, 130 00 Praha 3
Kontaktovat e-mailem l.pelikanova@m2c.eu nebo telefonicky 800111112.
Náplň práce:
o Ochrana a ostraha majetku klienta
o Pochůzková činnost
o Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
o Eliminace nepoctivých zákazníků
o Jednoduchá administrativa
o Komunikace s policií
Požadavky:
o Chuť pracovat
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o Možnost týdenních výplat
o Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s možností přechodu na HPP
o Zázemí stabilní společnosti
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Možnost profesního i platového růstu
o Zajímavý motivační program
o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zvýhodněnou cenu
o Možnost zajištění ubytovny

Referenční číslo 14837070725
Pracoviště Mark2 Corporation Czech a.s. TESCO Koněvova
Praha (okres Hlavní město Praha)
Žižkov
Koněvova 1685 /110
Firma Mark2 Corporation Czech a.s.
Kontaktní osoba Lenka Pelikánová
tel.: +420 800 111 112
l.pelikanova@m2c.eu
Úřad práce Praha 4
Nabídky brigád Praha 4 Nabídky práce Praha 4