Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Pracovníci ostrahy, strážní - SUNIX SAFE LIFE s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 21.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP (30 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 18000Kč / měsíc
Poznámka MVP: Štěpánská 34, Praha 1
Kontaktovat telefonicky 773771260 v pracovních dnech 8 - 18 hod., nebo mailem zdenek.duchek@sunixgroup.cz.
Prosíme zájemce, aby si vždy předem dohodli telefonicky schůzku a nechodili bez vyzvání na pracoviště.

Stabilní společnost v oblasti bezpečnostních služeb hledá nové kolegy/kolegyně pro zajištění střežení Vily prostřednictvím kamerového systému v Praze 10 Vinohrady. Garantujeme férový přístup s odměňováním nad rámec za vzorný výkon služby. Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobé zaměstnání. Zkušenosti s výkonem jsou výhodou. Nové pracovníky zaškolíme a zajistíme nepřetržitou podporu. Pokud máte zájem o doplňující informace volejte na tel: 773 771 260.
Nabízíme:
2 pracovaní místa na uvedenou pozici. Mzda 15.000 - 18.000,- Kč. Rovněž platíme veškeré příplatky, tj. noční směny 10%, víkendy 10% a státní svátky 100%. Proplácíme celé odpracované hodiny a neodečítáme hodinu z přestávky. Součástí je také placený měsíc dovolené v roce a odvedení veškerých odvodů za strany zaměstnavatele. Možnost práce na Hlavní, či zkrácený úvazek, popřípadě také brigádně dle dohody. Společenský oděv pro tuto činnost zajistíme.
Náplň práce:
Sledování kamerového systému nádherného objektu - Vily ve velmi čistém a příjemném prostředí, včetně kontroly uzamčení a uzavření objektu. Příjem a vydávání klíčů zde přítomnému okruhu zaměstnanců. Práce je vhodná také pro absolventy. Nabízíme také formou brigády.
Požadujeme:
Minimálně ukončené základní vzdělání, zodpovědný přístup, slušné vystupování.
Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva, Trvalý
Plat: 15 000,00 Kč až 18.000,00 Kč /měsíc

Možnost zvláštních prémií.
Referenční číslo 14677230730
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2