Pracovníci ostrahy, strážní - SUNIX SAFE LIFE s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 21.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP (30 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 18000Kč / měsíc
Poznámka MVP: Štěpánská 34, Praha 1
Kontaktovat telefonicky 777494400 v pracovních dnech 8 - 18 hod., nebo mailem tomas.dihel@sunixgroup.cz.
Prosíme zájemce, aby si vždy předem dohodli telefonicky schůzku a nechodili bez vyzvání na pracoviště.

Stabilní společnost v oblasti bezpečnostních služeb hledá nové kolegy/kolegyně pro zajištění ostrahy administrativní budovy prostřednictvím kamerového systému v Praze 1. Garantujeme férový přístup s odměňováním nad rámec za vzorný výkon služby.

Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobé zaměstnáním. Zkušenosti jsou výhodou. Nové pracovníky zaškolíme a zajistíme nepřetržitou podporu. Pokud máte zájem o doplňující informace volejte na tel: 777 494 400.

Nabízíme:
2 pracovní místa na uvedenou pozici. Rovněž platíme veškeré příplatky tj. noční směny 10%, víkendy 10% a státní svátky 100%. Součástí je také placený měsíc dovolené v roce a odvádění veškerých odvodů ze strany zaměstnavatele. Možnost práce na Hlavní, či zkrácený úvazek, popřípadě také brigádně dle dohody. Společenský oděv pro pracovní činnost zcela zajistíme.

Náplň práce:
Sledování kamerového systému ve velmi čistém a příjemném prostředí, včetně kontroly uzamčení budovy. Příjem a vydávání klíčů zde přítomným zaměstnancům. Práce je také vhodná pro absolventy. Nabízíme také formou brigády.

Požadujeme:
Minimálně ukončené základní vzdělání, zodpovědný přístup, flexibilitu, slušné vystupování.

Možnost zvláštních prémií.
Referenční číslo 14676810720
Pracoviště SUNIX SAFE LIFE s.r.o. - Štěpánská
Praha (okres Hlavní město Praha)
Nové Město
Štěpánská 621 /34
Firma SUNIX SAFE LIFE s.r.o.
Kontaktní osoba Bc. Tomáš Dihel
tel.: +420 777 494 400
tomas.dihel@sunixgroup.cz
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2