Pracovníci ostrahy, strážní - BPSA s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 19.10.2018 do 19.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 16000Kč / měsíc
Poznámka PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY, STŘÁŽNÝ/-Á, VRÁTNÝ/-Á - VYHRAZENO PRO OZP
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum), obchůzky areálu, evidence příchozích a odchozích osob a vozidel, atd.
- Požadujeme: certifikát strážného je podmínkou, případně můžeme zajistit absolvování zkoušky, bezúhonnost
- Nabízíme: pravidelně vyplácenou mzdu, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (ve všední dny 8 - 15 hod) nebo e-mailem, kontaktní osoba: pí. Kvapilová, e-mail: nabor@bpsa.cz, tel.: :734 300 442
Referenční číslo 14591670716
Pracoviště BPSA s.r.o. - Hradec Králové [375]
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Bieblova 849 /10
Firma BPSA s.r.o.
Kontaktní osoba Kvapilová
tel.: +420 734 300 442
nabor@bpsa.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové