Nabídka již není aktuální

Pracovníci ostrahy, strážní - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 3.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 120Kč / hod.
Poznámka Náplň práce:
kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv
kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel do objektu
ochrana a střežení objektu a zařízení
obsluha technických a signalizačních zařízení, závor
12 hodinové směny (denní i noční)

Nabízíme:
stálé a perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
jistotu zaměstnání a pravidelné výplaty mzdy
zaškolení a výcvik
stravenky
podnikové stravování - snídaně, obědy, večeře
příplatky za víkendové a noční služby, služby ve svátek 100% příplatek

Požadujeme:
věk min. 18 let
čistý trestní rejstřík
znalost EPS, EZS, CCTV (kamerové systémy) výhodou
osvědčení Strážný (nutnost při nástupu do zaměstnání - možnost dodělat přes G4S)
německý jazyk na úrovni začátečník výhodou

Zájemci o pozici zasílejte své životopisy, případně kontaktujte Ing.Ivanu Slavíkovou te.: +420 724 793 669, e-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com

Referenční číslo 10874810748
Úřad práce Prachatice
Nabídky brigád Prachatice Nabídky práce Prachatice