Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - Ernst Leopold s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní poměr od 4.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Zvláštní prémie - náborový příspěvek 30.000 Kč
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: pomocné práce ve slévárně, možnost zaučení na slevač-formíř.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost, praxi ve slévárně.
Nabízíme: odborné zaučení, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, měsíční mzda od 20.000 Kč, náborový příspěvek 30.000 Kč
Zájemci hlaste se na personálním oddělení: p.. Alena Hlaváčková tel. 516 427 116, e-mail: alena.hlavackova@ernstleopold.cz nebo p. Jitka Matoušková tel. 516 427 126, e-mail: jitka.matouskova@ernstleopold.cz
Referenční číslo 14668170736
Pracoviště Ernst Leopold s.r.o.
Blansko (okres Blansko)
Gellhornova 2242 /18
Firma Ernst Leopold s.r.o.
Kontaktní osoba Alena Hlaváčková, personální ředitel
tel.: +420 516 427 116
alena.hlavackova@ernstleopold.cz
Úřad práce Blansko
Nabídky brigád Blansko Nabídky práce Blansko