Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - Personal Automotive s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.4.2016
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Hledáme vhodné pracovníky na pozici Team Leadera a kontrolora kvality automobilových komponentů z Pardubic a okolí , jedná se o práci v našich prostorách. ŘP sk. B a zkušenosti v oboru podmínkou.
Možnost nástupu ihned.
V případě vašeho zájmu se registrujte na:www.mtronix.cz/pro-uchazece

Požadujeme:

• minimálně SO s výučním listem
• manuální zručnost, fyzickou odolnost
• ŘP skupiny B podmínkou! průkaz na VZV výhodou
• dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje
• ochotu pracovat na směny
• SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
• SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

Nabízíme:
• možnost dlouhodobé spolupráce a motivující finanční hodnocení
• korektní jednání a individuální přístup
• spolupráce na DPP/HPP

Náplň práce:
Stanovuje priority a rozděluje úkoly na svěřeném pracovišti v souladu s výrobním/kontrolním plánem v souladu s pokyny Supervizora.
Kontroluje plynulost průchodu materiálu na kontrolním pracovišti.
Sleduje a kontroluje dodržování pracovních a montážních postupů.
Organizuje a kontroluje pracoviště dle metody 5S
Provádí trénink zaměstnanců. Zaškoluje a je patronem pro nové pracovníky a brigádníky.
Zajišťuje nakládku/vykládku materiálu a organizuje svoz překontrolovaných
Referenční číslo 10453320722
Pracoviště Personal Automotive s.r.o.- Pardubice
Pardubice (okres Pardubice)
Zelené Předměstí
K Vinici 1256
Firma Personal Automotive s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Jana Rulíčková, HR Director
tel.: +420 774 585 912
jana.rulickova@mtronix.cz
Úřad práce Praha 8
Nabídky brigád Praha 8 Nabídky práce Praha 8