Nabídka již není aktuální

Ostatní zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení - Interiérové dveře Brno s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracovní poměr od 1.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 1 (Pasivní)
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Blanická č.p. 1008/28, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Maršala Jiří, tel.: +420 724 984 116, e-mail: marsala@solo.cz
Náplň práce: vytváření cenových nabídek, práce na projektech, aktivní komunikace se zákazníky, péče o stávající zákazníky, práce s účetním programem POHODA.
Požadujeme: znalost ekonomiky (účetní program POHODA), technická znalost, výborný projev slovem i písemně, aktivní znalost a obratnost používání kancelářských aplikací (Word, Excel), odolnost vůči stresu, základy AJ, řidičský průkaz (sk. B)
Zaměstnanecké výhody: Prémie za hospodářské výsledky.
Referenční číslo 10736220737
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2