Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - Smile Expo s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní poměr od 6.9.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka kontakt:Litvinova Yana Ing., e-mail: recruitment@smileexpo.eu, 773 031 953, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Praha 2, Vinohrady.
Náplň práce:
Zpracování agendy přijatých a vydaných faktur, zadávání faktur do systému
Práce s internetovým bankovnictvím (úhrada plateb a jejích každodenní reporting)
Práce se saldem neuhrazených pohledávek
Požadavky:
Znalost MS Office, znalost programy POHODA je velkou výhodou
Nutná plynulá znalost ruského jazyka
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace se zahraniční klientelou)
Praxe na obdobné pozici je výhodou
Referenční číslo 15022430741
Pracoviště Smile Expo s.r.o. Praha
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma Smile Expo s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Yana Litvinova
recruitment@smileexpo.eu
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2