Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ostatní psychologové - HOMO DEVELOPUS s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní psychologové
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vyšší odborné
Dovednosti
  • Jiné (Praxe v oboru) - praxe 3 let
Jazyky
  • Ruština - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 40000Kč / měsíc
Poznámka Jsme perspektivní a rychle se rozrůstající společnost s celosvětovým působením na trhu IT.
Poskytujeme široké portfolio služeb v oblasti vývoje a podpory webového softwaru.
V současné chvíli hledáme posilu do našeho HR týmu - Firemního Psychologa a Kouče s Ruštinou.

Náplň práce:
• Osobní rozvoj zaměstnanců
• Zodpovědnost za výběr vhodných uchazečů
• Příprava a realizace tréninků
• Zodpovědnost za zařazení nováčků do pracovního procesu
• Úzká spolupráce s oddělením náboru a vedením prodejních týmů
• Řešení interpersonálních konfliktů psychologické povahy na pracovišti
• Psychologická pomoc a podpora zaměstnanců
Požadavky:
• Praxe v oboru
• Otevřenost, schopnost naslouchat potřebám zaměstnanců
• Komunikativnost a příjemné vystupování
• Organizační schopnosti
• Zodpovědnost, profesionalitu a samostatnost
• AJ vyhodou
Nabízíme:
• Práce na HPP na dobu neurčitou
• Zázemí prosperující IT společnosti
• Multisport kartu
• Obědy každou středu, ovoce/zelenina každý den
• Jazykové kurzy, firemní akce, teambuildingy
• Možnost seberealizace a využití zkušeností a znalostí

Pokud nabídka Vás zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, neváhejte zaslat životopis na marmartyn@seznam.cz a se domluvíme na osobním setkání!

Referenční číslo 15001890797
Pracoviště HOMO DEVELOPUS s.r.o.
Praha (okres Hlavní město Praha)
Vinohrady
Bělehradská 347 /54
Firma HOMO DEVELOPUS s.r.o.
Kontaktní osoba Marina Martynenko
hr@homodevelopus.com
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2