Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - AR SERVIS s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Pracovní poměr od 28.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Popis pozice: příjem vozidel u zákazníků, převoz vozidel na servis, sjednání termínu, příprava termínu, záznam a vystavení zakázky, zajištění opravy a servisních úkonů, kontrola kvality práce, příprava vozidla na vrácení zákazníkovi, vrácení vozidla a vyúčtování přijetí opatření k zajištění kvality práce, vyřizování komunikace s pojišťovnami, administrativa spojená s likvidací pojistných událostí
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru, zkušenost na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování, zákaznicky orientovaný přístup, ŘP skupiny B - aktivní řidič, pečlivost, zodpovědný přístup, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: karta Multisport, služební automobil, náborový příspěvek
Referenční číslo 16299060739
Pracoviště AR SERVIS s.r.o.
Jindřichův Hradec (okres Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec II
Jarošovská 869
Firma AR SERVIS s.r.o.
Kontaktní osoba Klára Götzová
tel.: +420 739 401 203
klara.gotzova@arservis.cz
Úřad práce Jindřichův Hradec
Nabídky brigád Jindřichův Hradec Nabídky práce Jindřichův Hradec