Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě - Travel Service, a.s.

Požadovaná profese Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě
Pracovní poměr od 12.6.2018
Pracovněprávní vztah HPP (36.5 hodin za týden)
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Mzdové rozpětí od 23000Kč do 26500Kč / měsíc
Poznámka MVP: Praha
Kontaktovat mailem jobs@travelservice.aero

Pracovní náplň:
" Zajišťování hotelových rezervací pro posádky
" Komunikace s hotely
" Práce se systémy AIMS, EFA
" Pracovní doba na 12hod směny (svátky, víkendy, denní/noční směny)
Nabízíme:
" Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
" Moderní pracoviště v Praze 6 - Ruzyně, přibližně 10 min. autobusem od metra Nádraží Veleslavín směr letiště
" Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
" Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké výhody
Lokalita:
" Budova Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30
Požadujeme:
" SŠ vzdělání s maturitou, dopravní obor výhodou - vhodné i pro absolventy
" Pracovní zkušenost z oblasti letecké dopravy výhodou
" Aktivní pokročilá znalost AJ - nutná komunikace po telefonu/emailu, další cizí jazyk vítán
" Znalost práce na PC - MS Office, Outlook a internet
" Psychická odolnost vůči změnám, pečlivost, analytické schopnosti, zodpovědnost, flexibilita
" Ochota učit se novým věcem

zaměstnanecké letenky, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti
Referenční číslo 14631240702
Pracoviště Travel Service, a.s. Praha
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma Travel Service, a.s.
Kontaktní osoba Jana Lungová
tel.: +420 220 115 041
jobs@travelservice.aero
Úřad práce Praha 6
Nabídky brigád Praha 6 Nabídky práce Praha 6