Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - ADVANTAGE CARS s.r.o.

Požadovaná profese Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Pracovní poměr od 1.3.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
  • Němčina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 28000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
zajištění nabídek financování vozů, jejich prezentace a uzavření zvolené varianty
říprava možností pojištění, schválení a jejich uzavření
ypracování obchodní dokumentace - smluv, předávacích prokolů a fakturace
koordinace přihlášení/odhlášení vozů (kompletace dokumentů, komunikace s klientem i kolegy, ...)
vedení pojištění firemních vozů a firemní flotily
každodenní kontakt s klienty a smluvními partnery zpracování pošty a administrativní činnost
Požadujeme: min. SŠ s maturitou (ekonomické nebo finanční zaměření výhodou)
prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 1 rok
anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou
zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
schopnost pracovat pod tlakem
Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení
práci v příjemném kolektivu
práce v atraktivním prostředí - luxusní a sportovní vozy
Nástup:
březen 2016
Místo výkonu práce:
Freyova 980/10, Praha 9 - Vysočany (výborná dostupnost hromadnou dopravou / možnost parkování)
K CV připojte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení
Referenční číslo 10297900726
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3