Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - M G L s.r.o.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracovní poměr od 1.11.2018 do 30.4.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Podnikové stravování - - stravenky
  • Zvláštní prémie - - odměny
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Obsluha vstřikovacích strojů na pryže a plasty, obsluha sekacích strojů, jednoduché montáže, opracování výrobků a kontrolní činnosti.

Požadavky:
Manuální zručnost, komunikativnost, ochota učit se novým činnostem, vedení kolektivu (výhodou)

Nabízíme:
při vedení malého kolektivu (do 7 lidí) příplatek ke mzdě; Stravenky; Odměny za nízkou nemocnost; Výkonnostní prémie; Odměna za hospodářský výsledek; Odměna za nízkou zmetkovitost; Možnost kariérního růstu; Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zamestnani@mglsro.cz
Referenční číslo 14534030794
Pracoviště M G L s.r.o. - pracoviště Bělotín
Bělotín (okres Přerov)
Firma M G L s.r.o.
Kontaktní osoba Jarmila Blažková
tel.: +420 581 696 008
zamestnani@mglsro.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky brigád Přerov Nabídky práce Přerov