Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru - BRANO a.s.

Požadovaná profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru
Pracovní poměr od 1.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 123.6Kč / hod.
Poznámka Požadujeme: SOŠ/SŠ vzdělání technického směru, manuální zručnost, přesnost, praxe v automotiv vítána, svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce: čtení výkresové dokumentace, měření posuvným měřidlem.
Nabízíme: penzijní a životní připojištění, závodní stravování, dovolenou navíc.
Kontakt: osobně, tel. 737685023 (7:30-11:30hod. - 12:30-16:00 hod.) nebo e-mailem katerina.hokeova@brano.eu
Referenční číslo 14562450727
Pracoviště BRANO a.s.- provozovna
Rakovník (okres Rakovník)
Rakovník II
Kuštova 757
Firma BRANO a.s.
Kontaktní osoba Kateřina Hokeová
tel.: +420 737 685 023
katerina.hokeova@brano.eu
Úřad práce Rakovník
Nabídky brigád Rakovník Nabídky práce Rakovník