Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - KOVINTRADE Praha Spol. s r.o.

Požadovaná profese Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Pracovní poměr od 20.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky
  • Dovolená navíc - 1 týden
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka C04 a:20/9/2019
Náplň práce:
- obsluha pásových pil (Kasto, Behringer)
- řazení nástrojových ocelí, tyčí, profilů
- malosériová výroba.
Požadavky:
- vyučení v oboru i absolvent, praxe na pásových pilách výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, znalost výkresové dokumentace, manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti, týden dovolené navíc, stravenky (100 Kč), docházkový bonus 1.000,- Kč, firemní akce.
Kontakt viz výše.
Referenční číslo 10974140785
Pracoviště KOVINTRADE Praha Spol. s r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí (okres Frýdek-Místek)
Frýdlant
Kúty 1648
Firma KOVINTRADE Praha Spol. s r.o.
Kontaktní osoba Traganová, Ing. Vilím
tel.: +420 558 449 313,558 449 323
frydlant@kovintrade.cz
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky brigád Frýdek-Místek Nabídky práce Frýdek-Místek