Obsluha pojízdných zařízení - Almax Work - Holding družstvo

Požadovaná profese Obsluha pojízdných zařízení
Pracovní poměr od 1.3.2019 do 28.2.2021
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13350Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
Náplň práce: Obsluha pojízdných zařízení
Požadujeme: zkušenosti ze skladu, schopnost práce s VZV, zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci, schopnost soustředit se na zadaný úkol i v napjatých chvílích, ochota pracovat ve třísměnném provozu
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy
Kontakt telefonicky, emailem, osobně na adreseJanáčkova 1883/62, Plzeň
Referenční číslo 15668860760
Pracoviště Almax Work - Holding družstvo
Praha (okres Hlavní město Praha)
Nové Město
Na poříčí 1071 /17
Firma Almax Work - Holding družstvo
Kontaktní osoba Ivana Kopecká
tel.: +420 773 921 609
Ivana.Kopecka@almaxwork.cz
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever