Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - TECNIMETAL - CZ,a.s.

Požadovaná profese Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Požadujeme: SŠ/SOU strojního zaměření, případně zkušenost s obsluhou ohraňovacího lisu. Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou. V kolektivu uvítáme samostatného a spolehlivého kolegu.
Nabízíme: 25 dní dovolené, dotované obědy, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, peněžní bonusy podmíněné kvalitními výsledky společnosti, dobrá dostupnost, práce na ranní směnu.
Náplň práce: příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, obsluha pálícího stroje, kontrola dílů, běžná údržba stroje.
Životopis zasílejte na ucetnimzdy@tecnimetal.cz nebo volejte 737 509 918.
Výhody: 25 dnů placené dovolené, tj. 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona, dotované obědy ze strany společnosti, placené přesčasy, dobrá dostupnost MHD 200 metrů od pracoviště, cyklostezka 150 metrů a úschovna kol pro zaměstnance, kryté parkoviště.
Dobré zázemí: denní místnost, dotované automaty na kávu, barely s vodou v hale, peněžní bonusy podmíněné výsledky společnosti, práce na hlavní pracovní poměr.
Kontaktujte emailem, telefonicky 6:30-15:00 nebo osobně PO-PÁ od 6:30 do 13:30 hodin.
Referenční číslo 16658640709
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín