Nabídka již není aktuální

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - CONTEG, spol. s r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - volnočasové benefity
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - motivující odměny, věcné odměny za zlepšovací návrhy
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
- příprava materiálu pro výrobu
- manipulace s polotovary a s materiálem
- obsluha VZV, komunikace se spolupracovníky
Požadavky:
- výuční list
- zkušenost s obsluhou VZV, průkaz obnovíme
- alespoň minimální praxe
- samostatnost a manuální zručnost
Nabízíme:
- práci na HPP, zaškolení na nabízenou pozici
- odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem
- nástup možný ihned

Referenční číslo 11344320721
Úřad práce Pelhřimov
Nabídky brigád Pelhřimov Nabídky práce Pelhřimov