Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní zástupci - COMPAG CZ s.r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 24.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 27000Kč do 33000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
- komplexní péče o nové i stávající zákazníky
- zajišťování potřeb zákazníků, tvorba cenových nabídek
- zpracovávání a příprava podkladů pro realizaci zakázek
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- příjemné vystupování, vstřícnost, flexibilitu
- zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou
Nabízíme
- práci na HPP a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- dobré mzdové ohodnocení
- možnost seberealizace a kariérního růstu
- benefity - služební auto, telefon a notebook i k soukromým účelům, stravenky, firemní akce
místo výkonu práce: Mimoň
S životopisem prosím zašlete i podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: https://compag.cz/kariera/obchodni-zastupce-r38597.htm. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.
Kontaktní osoba: Pražáková Lucie
Telefon: 737 248 866
Email: prazakova@compag.cz
Referenční číslo 16921640786
Pracoviště COMPAG CZ s.r.o.
Mimoň (okres Česká Lípa)
Mimoň IV
V Lukách 95
Firma COMPAG CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Lucie Pražáková, asistentka provozního ředitele
tel.: +420 737 248 866;prazakova@compag.cz
Úřad práce Česká Lípa
Nabídky brigád Česká Lípa Nabídky práce Česká Lípa