Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní zástupci - EDUCA KIDS s.r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 18.3.2019
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 35000Kč / měsíc
Poznámka Kontakt: martin.potocar@educaprint.eu
Obchodní zástupce-Prezentace edukačních publikací na ZŠ a MŠ.
Obchodní společnost působící ve školním sektoru příjme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou.

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:
Místo práce: Praha
Termín nástupu: ihned
Druh pracovního poměru: dohoda, TPP, živnost
Pracovní doba: 7:30 - 16:00
Očekávaný plat od 35.000kč/měsíc

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ODPOVĚDNOSTI:
- Oslovení základních a mateřských škol
- Komunikace s řediteli a učiteli škol
- Prezentace a distribuce publikací po školách

POŽADUJEME:
- Řidičský průkaz + vlastní auto,
- Komunikativnost,
- Znalost komunikace přes skype
- Příjemné vystupování,
- Ochota učit se nové věci.

Zaměst. výhody:
NABÍZÍME:
- Profesní a odborný růst,
- Zajímavé finanční ohodnocení,
- Stabilní a zajímavé zaměstnání.

Referenční číslo 15937520787
Pracoviště EDUCA KIDS s.r.o.-Praha
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma EDUCA KIDS s.r.o.
Kontaktní osoba Martin Potočár
martin.potocar@educaprint.eu
Úřad práce Praha 5
Nabídky brigád Praha 5 Nabídky práce Praha 5