Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Obchodní zástupci - Archie Samuel s.r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Společnost Archie Samuel s.r.o. působící od roku 1995 na evropském trhu hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:
Kontakt: kariera@asamuel.eu
Obchodní zástupce - zdravotnické prostředky (Medical Devices) - region Praha, severní a východní Čechy

Náplň práce:
Budování a rozvíjení profesionálních vztahů s klienty
Zabezpečení odborných informací pro klienty
Monitoring trhu, konkurence a trendů v oblasti zdravotnických prostředků
Účast na poradách, podílení se na tvorbě i realizaci prodejních plánů
Organizace a účast na odborných akcích
Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
Co očekáváme:
VŠ nebo úplné SŠ vzdělání
zkušenosti s prodejem v oblasti léčiv, kosmetiky nebo zdravotnických prostředků jsou výhodou, ne však podmínkou
ýborné komunikační schopnosti, prezentační, vyjednávací a organizační dovednosti
uživatelskou znalost PC
samostatnost, cílevědomost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
ochotu ke vzdělávání a osobní růst
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co nabízíme:
Dynamickou práci v dlouhodobě perspektivní a atraktivní oblasti
Odborné zázemí a přístup ke vzdělávání
Možnost osobního růstu a zvyšování kvalifikace
Ohodnocení závislé na výsledcích práce
Samostatnou odpovědnou práci
Zázemí menší firmy, lidský přístup

Oblast působení
Česká republika - Praha a okolí, severní a východní Čechy

Forma zaměstnání:
Živnostenský list, možnost částečného úvazku

Požadované datum nástupu: dohodou
Přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého strukturovaným profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte v elektronické podobě na adresu: kariera@asamuel.eu
Referenční číslo 14880420704
Pracoviště Archie Samuel s.r.o. - místo výkonu práce
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma Archie Samuel s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Müllerová
kariera@asamuel.eu
Úřad práce Praha 9
Nabídky brigád Praha 9 Nabídky práce Praha 9