Obchodní zástupci - BACHL, spol. s r.o.

Požadovaná profese Obchodní zástupci
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 30000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
* práce především mimo kancelář: přímý kontakt se zákazníky (oblast působení západní Německo)
* cíl práce získání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
* uzavírání konkrétních obchodních případů dle předem domluvených obchodních podmínek
* těsná komunikace s obchodní kanceláří v Bohumilicích, předání informací potřebných k sestavení kalkulace a k zadání zakázky do výroby

Naše požadavky:

* vzdělání obchodního zaměření
* zkušenosti s obchodem ve výrobní společnosti
* německý jazyk - komunikativně, angličtina výhodou
* vyjednávací schopnosti, komunikační dovednosti
* příjemné vystupování

Nabízíme Vám profesionální pracovní zázemí s týmem odborníků, nadstandardní platové ohodnocení na základě Vašeho výkonu a další zaměstnanecké výhody. Odborné zaškolení ve výrobním závodu je samozřejmostí. Máte-li zájem o spolupráci s naší firmou, zašlete prosím svůj životopis nebo nás neváhejte kontaktovat nejlépe emailem:
Miroslav Kadlec, vedoucí obchodu
Miroslav.kadlec@bachl.cz
+420 724 358 438

Referenční číslo 14686320794
Pracoviště BACHL, spol. s r.o. - Bohumilice
Bohumilice (okres Prachatice)
Firma BACHL, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Bc. Martina Langová, personální disponent
tel.: +420 720 966 742
martina.langova@bachl.cz
Úřad práce Prachatice
Nabídky brigád Prachatice Nabídky práce Prachatice