Obchodní referenti - Česko-slezská výrobní, a.s.

Požadovaná profese Obchodní referenti
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 22000Kč / měsíc
Poznámka AKTUALIZACE 11.10.2018!!!
První konakt osobní!!!

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání techn. nebo ekonomického směru
-znalost německého jazyka výhodou
-znalost práce v programu AUTOCAD

Pracovní náplň:
- zpracování cenových nabídek
-vedení příslušných cenových jednání
-zpracování techn. výkresové dokumentace v programu AUTOCAD
-zpracování ročního investičního plánu

Nabízíme:
-perspektivní a stabilní zaměstnání
-motivující finanční ohodnocení
-možnost profesního růstu a vzdělávání
-zaměstnanecké benefity, závodní stravování

Místo výkonu práce: Česko - slezská výrobní, a.s., Nerudova č.p. 438, 793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách

Úřední den pro uchazeče o volné pracovní pozice, jsou vždy v pondělí od 10:00 hod do 11:00hod.
Referenční číslo 14677460717
Pracoviště Česko-slezská výrobní, a.s.
Zlaté Hory (okres Jeseník)
Nerudova 438
Firma Česko-slezská výrobní, a.s.
Kontaktní osoba Šárka Jasanová
tel.: +420 584 487 406
personalni@csv.cz
Úřad práce Jeseník
Nabídky brigád Jeseník Nabídky práce Jeseník