Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - Kompan Czech Republic s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů
Pracovní poměr od 1.11.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 13350Kč do 17600Kč / měsíc
Poznámka První kontakt na uvedený e-mail.
Operátor/ka dřevodílny
Popis pracovní pozice:
o práce s akátovým dřevem
o práce s úhlovou bruskou, vrtačkou
o dvousměnný provoz (pondělí - pátek, ranní směna: 6:00 - 14:15, odpolední směna: 13:45 - 22:00)
Požadujeme:
o praxe s prací se dřevem výhodou
o zručnost
o prostorová představivost
o aktivní přístup
o samostatnost
o spolehlivost
o pozice je vhodná i pro absolventy
Nabízíme:
o práce na hlavní pracovní poměr
o kreativní práci
o stabilní a perspektivní zaměstnání
o přátelský kolektiv
o příspěvek na stravování
o 25 dní dovolené
o jazykové kurzy
o nástup možný ihned

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Referenční číslo 11317800727
Pracoviště Kompan Czech Republic s.r.o.
Brno (okres Brno-město)
Černovice
Vlastimila Pecha 1267 /6
Firma Kompan Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Matulová