Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci ostatních výrobků - Business Area s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci ostatních výrobků
Pracovní poměr od 1.2.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18500Kč do 20500Kč / měsíc
Poznámka z.: 29.6.2018 a: 20.8.2018
Požadavky: manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, chuť učit se nové věci, ochota pracovat na směny, zajištění výpisu ze zdravotní karty
Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, výhodné platové podmínky, možnost přesčasů, nástup možný ihned.
Náplň práce: jednoduchá výroba a montáž dílů klimatizace pro automobilový průmysl, vizuální kontrola vyrobených dílů.
Kontakt: Ing. Daniel Novotný, telefonicky v pracovní dny v době od 8:00 do 15:00 hodin (polední pauza 12 - 13 hod.) na č.: 731 862 299, písemně na email: novotny@businessarea.cz, osobně na adrese: Sokolovská 18, Nový Jičín, www.businessarea.cz
Referenční číslo 14711270746
Pracoviště Business Area s.r.o. pracoviště Nový Jičín
Nový Jičín (okres Nový Jičín)

Firma Business Area s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Daniel Novotný
tel.: +420 731 862 299
novotny@businessarea.cz
Úřad práce Nový Jičín
Nabídky brigád Nový Jičín Nabídky práce Nový Jičín