Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci ostatních výrobků - Business Area s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci ostatních výrobků
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18500Kč do 20500Kč / měsíc
Poznámka z.: 29.6.2018 a: 20.8.2018
Náplň práce: jednoduchá výroba a montáž dílů klimatizace pro automobilový průmysl, vizuální kontrola vyrobených dílů.
Požadavky: manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, chuť učit se nové věci, ochota pracovat na směny, zajištění výpisu ze zdravotní karty
Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, výhodné platové podmínky, možnost přesčasů, nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Daniel Novotný, telefonicky v pracovní dny v době od 8:00 do 16:00 hodin na č.: 731 832 299, písemně na email: novotny@businessarea.cz, osobně na adrese Sokolovská 18, Nový Jičín, www.businessarea.cz
Referenční číslo 14711270746
Pracoviště Business Area s.r.o. pracoviště Nový Jičín
Nový Jičín (okres Nový Jičín)

Firma Business Area s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Novotný Daniel
tel.: +420 731 862 299
novotny@businessarea.cz
Úřad práce Nový Jičín
Nabídky brigád Nový Jičín Nabídky práce Nový Jičín