Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci mechanických zařízení - Bühler Motor s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci mechanických zařízení
Pracovní poměr od 1.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 23000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka OPERÁTOR/-KA VÝROBY
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, práce na směny dle výrobní linky (více variant - dvousměnný/třísměnný)
- Náplň práce: výroba a montáž elektromotorů a převodovek, zápis do výrobních dokumentů, kontrola kvality výroby
- Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ochota pracovat ve směnném režimu
- Nabízíme: po 3 měsících 115 Kč/hod.; měsíční odměna dle plnění osobních cílů do výše až 2.145 Kč; 13. mzda ve formě roční odměny dle splnění podmínek; příplatky za přesčasy a víkendy nad rámec zákoníku práce; příplatky za práci v noci a v odpolední směně nad rámec zákoníku práce dle kolektivní smlouvy; příspěvek na penzijní připojištění; bonus za práci ve třísměnném režimu 500 Kč,finanční odměna při příležitosti životních výročí; finanční odměna za odpracované roky; příspěvek na letní tábory/ozdravné pobyty dětí zaměstnanců; týden dovolené navíc; pracovní prostředí - tichá a čistá výroba; příspěvek zaměstnavatele na stravování (kantýna, stravenky); firemní akce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: radka.kuncova@buehlermotor.com
Referenční číslo 14906280710
Pracoviště Bühler Motor s.r.o
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Pouchov
U Mostku 466
Firma Bühler Motor s.r.o.
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové