Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci elektronických zařízení - Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektronických zařízení
Pracovní poměr od 16.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Jazyky
  • Čeština - 1 (Pasivní)
Výhody
  • Ubytování
Mzdové rozpětí od 14000Kč do 16000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- ruční osazování desek plošných spojů/obsluha osazovacích strojů
- pájení součástek na desky plošných spojů
- testování výrobků
- kontrola a finalizace výrobků
Požadavky:
- manuální zručnost, dobrý zrak
- zkušenosti z oboru elektrotechniky
- zkušenosti s pájením výhodou
- spolehlivost a pečlivost
- vyučení nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro výhodou
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti
- práce v čistém a bezpečném prostředí
- týden dovolené navíc
- stravenky a další poukázky
- příspěvek na dopravu
- bonusy za kvalitu a efektivitu
- 3 směnný provoz
- možnost karierního růstu
- nástup IHNED

Referenční číslo 9080110734
Pracoviště Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Třemošná (okres Plzeň-sever)
Plzeňská 1067
Firma Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba Miroslava Michálková
tel.: +420 377 882 615,733 120 212
miroslava.michalkova@global-imi.com
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever