Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - Elmoz Czech, s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Bystřice
Náplň práce: montážní práce ve výstavbě energetických zařízení.
Požadavky: výhodou je vzdělání nebo praxe v oblasti elektro a řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: zaškolení, dlouhodobé zaměstnání, možnost profesního růstu, zprostředkování ubytování, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, benefity.
Místo výkonu práce je Bystřice (Středočeský kraj) a blízká dojezdová vzdálenost. Práce je vhodná i pro absolventy.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz
Referenční číslo 15039700718
Pracoviště Elmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice
Bystřice (okres Benešov)
Dr. E. Beneše 137
Firma Elmoz Czech, s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Jitka Marková
tel.: +420 778 746 757
personalni@elmoz-czech.cz
Úřad práce Benešov
Nabídky brigád Benešov Nabídky práce Benešov