Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - FOREZ s.r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Pracovní poměr od 1.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - 1000 Kč odměna za plnou docházku
  • Jízdní výhody - svoz firemním autobusem
  • Podnikové stravování - příspěvek na obědy
  • Zvláštní prémie - měsíční a čtvrtletní prémie, prémie za nejlepšího pracovníka směny
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň: seřizování lisovacích strojů (automatizací) k výrobě na konkrétní formě, podle příslušné specifikace (zpracování plastů).

Požadavky: min. vyučení, ve strojním oboru nebo srovnatelné zkušenosti, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, nebo zaškolíme zdarma.

Další informace: 12hod směnný provoz.
Další bonusy: odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět.

Pracoviště: nový závod lisovna plastů Sázava.

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů.
Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní místo.
Práci v týmu pro přední automobilky.
Referenční číslo 11273370750
Pracoviště FOREZ s.r.o., provozovna Sázava
Sázava (okres Ústí nad Orlicí)
Firma FOREZ s.r.o.
Kontaktní osoba Marcela Píšová
tel.: +420 465 352 211,775 752 763
personalni@forez.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí