Mechanici a opraváři osobních automobilů - CORAX spol. s r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři osobních automobilů
Pracovní poměr od 13.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu v Dolních Slověnicích u Lišova.
Náplň práce: stanovení diagnózy poruch, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství, provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, montáž dílů automobilového příslušenství.
Pracovní doba: krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.).
Co Vám můžeme nabídkout: příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohnodncení, podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů, mobilní telefon, stravenky, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhladní díly při opravě osobnoího automobilu ve firemním servisu, pravidelné teambuildingové akce, firemní akce, školení
Co Vás čeká: budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují, slibujeme, že se nebudete nudit, budete řešit různorodé požadavky technického oddělení.
Co požadujeme: praxe automechanika, znalost v oboru LKW výhodou, ŘP sk. B, C výhodou, zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci.
Referenční číslo 14815950721
Pracoviště CORAX spol. s r.o. - Dolní Slověnice u Lišova par.číslo 814/3
Lišov (okres České Budějovice)

Firma CORAX spol. s r.o.
Kontaktní osoba Lucie Uxová
tel.: +420 739 588 049
hr@corax.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice